A jak se líbilo?

Mš Pomněnka Ústí nad Labem

9.7.2019

Diskotéka s pejskem Maxmiliánem
V letošním školním roce už podruhé přijel do naší mateřské školy pejsek
Maxík se svým páníčkem, aby nám předvedl, co všechno umí. Děti se
moc těšily, pejsek je šikovný, poslušný a mazlivý. Umí skákat skrz
obruč, přeskakovat překážky, podlézat a hlavně poslouchat. Děti si také
zasoutěžily v kreslení a pomáhaly paní učitelkám vázat uzle jednou
rukou. Tančilo se na veselé písničky a společně jsme si všichni užili
báječné dopoledne s pejskem Maxíkem.

 

ZŠ Heřmanov

18.6.2019

V úterý 18.6.2019 navštívil děti ze školy i školky cvičený pejsek se
svým páníčkem.
Pejsek předvedl několik akrobatických kousků, několik prvků dogdancingu.
Děti byly zapojeny do několika soutěží na obratnost rukou a těla. Na závěr si mohly pejska pohladit.
Už nyní se těší se na další setkání.

 

Marcela Králová

12.9.2016

Milý klaune Kristyáne,

Děkujeme za krásné představení, které jste nám udělal na konci školního roku. Jako vždy – krásné, nápadité a smysluplné. Obdivujeme Vaší fantazii při vymýšlení soutěží. Těšíme se na další spolupráci. Hezký den.

 

MŠ Pchery

23.4.2015

S Klaunem Kristyánem se děti z naší mateřské školy setkávají již několik let. Program je vždy poutavý a zajímavý. Děti s klaunem úžasně spolupracují, poslouchají ho na slovo, reagují na jeho pokyny, báječně se baví. Děkuji jménem svým i jménem  pedagogických pracovnic panu Zemanovi za profesionální výkony. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů. Věřím,že letošní vystoupení v naší mateřské škole nebylo poslední. Alena Veselá,ředitelka Mateřské školy Pchery.

 

MŠ Dráček Povrly-Neštědice

22.3.2015

V pátek 20.3. 2015 k nám do školky přijel klaun Kristyán s hadem. Byl to kouzelný zážitek. Kristyán měl pro děti připravený bohatý program a velmi pěkné didakticky zaměřené soutěže nejen pro dvě děti. Zaujal úplně všechna naše dítka i malé neposedy, které jen tak nikdo v klidu neudrží. Parádní, promyšlené a zábavné. S milým přístupem a vtipem, kterému se dokáže zasmát i nejmladší. Nejúžasnější byla spisovná čeština pana klauna. A na konci měly děti možnost vidět opravdového, velkého hada a dokonce ho i osahaly. Jen mu příště více zatopíme. Moc moc děkujeme a těšíme se na další setkání.  Kristyán je klaun jak má být. Pavla ze školky

 

MŠ Obrnice

03.04.2014

Ve čtvrtek 7.března nás navštívil se svým klaunským programem náš známý klaun Kristyán a jeho kamarádka krajta Ajta. Zazpívali a zasoutěžili jsme si nejen my děti, ale klaun Kristyán vyzval i paní učitelky k soutěžím. Za soutěže jsme byli odměněny skákavým bonbonem. moc jsme všichni fandili a na závěr jsme si pohladili i krásnou žlutou krajtu.

 

ZŠ a MŠ Hostín u Vojkovic

06.08.2013
 Vážený pane Zemane,

děkujeme za pěkné představení, kolegyním i dětičkám se líbilo. Těším se na další spolupráci.
S pozdravem I. Rechcíglová, ředitelka ZŠ a MŠ Hostín u Vojkovic

 

Masarykova ZŠ, Litoměřice

06.10.2012

V rámci výuky přírodopisu se v listopadu konala na naší škole přednáška o kočkovitých šelmách. Protože již Jan Amos Komenský zdůrazňoval princip názornosti výuky, neobešla se ani tato přednáška bez názorných příkladů. Tentokrát jsme však nesáhli k encyklopediím či filmům, ale nechali jsme dětem přivést živá zvířata přímo do školy.

Jednalo se o mládě Ocelota velkého a z pohledu člověka „teenagera“ Tygra ussurijského. Zvláště 130 kg vážící „tygřík“ se na školní zahradě vyjímal opravdu impozantně.

Přednáška se u dětí setkala s velkým ohlasem a s panem chovatelem, který zvířata chová především pro film, jsme se domlouvali i na dalších možnostech názorných ukázek ze světa fauny. Snem každého učitele by totiž měla být věta: „Děti, jednou z největších kočkovitých šelem je tygr, má oranžové zbarvení s černými pruhy, ostatně přesvědčte se sami, máme právě jednoho na zahradě“

 

MŠ Poplze, Libochovice

06.03.2012

Naše školka již řadu let spolupracuje s Klaunem Kristyánem a musím říct, že velmi úspěšně. V jeho pořadech se děti báječně baví, zpívají a hrají si, ale také se dozvědí spoustu zajímavých věcí. Hlavně od doby, kdy s sebou vozí i nějakého zvířecího mazlíčka, se děti jeho návštěvy nemohou dočkat. Vše začalo příjezdem „koťátka“ tygra usurijského Čika, následně pak medvěda Jerryho a zatím pomyslnou třešničkou bylo rozkošné mládě ocelota velkého, jménem Eliška. Nutno dodat, že nejen děti se těší na další návštěvu. Co říci závěrem. Snad jen děkujeme a brzy nashledanou.

Hana Rýdlová