A jak se líbilo?

 

Marcela Králová

12.9.2016

Milý klaune Kristyáne,

Děkujeme za krásné představení, které jste nám udělal na konci školního roku. Jako vždy – krásné, nápadité a smysluplné. Obdivujeme Vaší fantazii při vymýšlení soutěží. Těšíme se na další spolupráci. Hezký den.

 

MŠ Pchery

23.4.2015

S Klaunem Kristyánem se děti z naší mateřské školy setkávají již několik let. Program je vždy poutavý a zajímavý. Děti s klaunem úžasně spolupracují, poslouchají ho na slovo, reagují na jeho pokyny, báječně se baví. Děkuji jménem svým i jménem  pedagogických pracovnic panu Zemanovi za profesionální výkony. Přeji mnoho pracovních i osobních úspěchů. Věřím,že letošní vystoupení v naší mateřské škole nebylo poslední. Alena Veselá,ředitelka Mateřské školy Pchery.

 

MŠ Dráček Povrly-Neštědice

22.3.2015

V pátek 20.3. 2015 k nám do školky přijel klaun Kristyán s hadem. Byl to kouzelný zážitek. Kristyán měl pro děti připravený bohatý program a velmi pěkné didakticky zaměřené soutěže nejen pro dvě děti. Zaujal úplně všechna naše dítka i malé neposedy, které jen tak nikdo v klidu neudrží. Parádní, promyšlené a zábavné. S milým přístupem a vtipem, kterému se dokáže zasmát i nejmladší. Nejúžasnější byla spisovná čeština pana klauna. A na konci měly děti možnost vidět opravdového, velkého hada a dokonce ho i osahaly. Jen mu příště více zatopíme. Moc moc děkujeme a těšíme se na další setkání.  Kristyán je klaun jak má být. Pavla ze školky

 

MŠ Obrnice

03.04.2014

Ve čtvrtek 7.března nás navštívil se svým klaunským programem náš známý klaun Kristyán a jeho kamarádka krajta Ajta. Zazpívali a zasoutěžili jsme si nejen my děti, ale klaun Kristyán vyzval i paní učitelky k soutěžím. Za soutěže jsme byli odměněny skákavým bonbonem. moc jsme všichni fandili a na závěr jsme si pohladili i krásnou žlutou krajtu.

 

ZŠ a MŠ Hostín u Vojkovic

06.08.2013
 Vážený pane Zemane,

děkujeme za pěkné představení, kolegyním i dětičkám se líbilo. Těším se na další spolupráci.
S pozdravem I. Rechcíglová, ředitelka ZŠ a MŠ Hostín u Vojkovic

 

Masarykova ZŠ, Litoměřice

06.10.2012

V rámci výuky přírodopisu se v listopadu konala na naší škole přednáška o kočkovitých šelmách. Protože již Jan Amos Komenský zdůrazňoval princip názornosti výuky, neobešla se ani tato přednáška bez názorných příkladů. Tentokrát jsme však nesáhli k encyklopediím či filmům, ale nechali jsme dětem přivést živá zvířata přímo do školy.

Jednalo se o mládě Ocelota velkého a z pohledu člověka „teenagera“ Tygra ussurijského. Zvláště 130 kg vážící „tygřík“ se na školní zahradě vyjímal opravdu impozantně.

Přednáška se u dětí setkala s velkým ohlasem a s panem chovatelem, který zvířata chová především pro film, jsme se domlouvali i na dalších možnostech názorných ukázek ze světa fauny. Snem každého učitele by totiž měla být věta: „Děti, jednou z největších kočkovitých šelem je tygr, má oranžové zbarvení s černými pruhy, ostatně přesvědčte se sami, máme právě jednoho na zahradě“

 

MŠ Poplze, Libochovice

06.03.2012

Naše školka již řadu let spolupracuje s Klaunem Kristyánem a musím říct, že velmi úspěšně. V jeho pořadech se děti báječně baví, zpívají a hrají si, ale také se dozvědí spoustu zajímavých věcí. Hlavně od doby, kdy s sebou vozí i nějakého zvířecího mazlíčka, se děti jeho návštěvy nemohou dočkat. Vše začalo příjezdem „koťátka“ tygra usurijského Čika, následně pak medvěda Jerryho a zatím pomyslnou třešničkou bylo rozkošné mládě ocelota velkého, jménem Eliška. Nutno dodat, že nejen děti se těší na další návštěvu. Co říci závěrem. Snad jen děkujeme a brzy nashledanou.

Hana Rýdlová